Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Valenciafan 2024.04.18. 07:44:11

Üdv!
Nem mondom, hogy a Sixers sima lett, de a lényeg, hogy zöldült. Félidőben 39-51, a harmadik negyed után is csak 69-74 állt az eredményjelzőn, vagyis az addigi 47 pontos negyedenkénti átlagot jócskán meg kellett ugrani az utolsóban. 66 lett a vége, jó leosztásban.

"Valenciafan
2024.04.17. 16:07:42
Üdv!
Mai játékom nincs túlbonyolítva:

02178 03 Philadelphia - Miami Hazai és több (A mérkőzés győztese + Pontszám 207,5) 2,76 105-104 OK
52849 03 Chicago - Atlanta Hazai és több (A mérkőzés győztese + Pontszám 221,5) 3,15 131-116 OK