A vendégek 19 meccsből 15-öt elvesztették.
Míg a hazaiak 10-et megnyertek.
Legutóbb 0:5-re nyert a Bergenz.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 09:39:06

@Mandarinusz: Talán a Bregenz 10 utolsó hazai meccsén elért egy darab győzelem miatt... Idegenben jobbak sokkal. Van ilyen is. Max. szelvénybe tenném. Mindent összeadva szerintem under a meccs, talán 3,5 alá, de az is biztos, hogy amennyire értelmetlen ezen a meccsen bundázni, legalább annyira alkalmas is rá.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 10:04:17

Real Kashmir - Delhi FC 1,75 over 1,70

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 10:49:42

Volt egy kapufa, de langyos egykapuzás megy a Bregenz meccsen.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 10:59:16

Az Ostrava II - Unicov meccsen túl nagy a tét főtippre venni. Sokat szívtam már ilyenekkel, hogy belelátom az igyekezetet, meg hogy rangadó a maguk szintjén.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 11:11:59

0-2 a Dornbirn és most már a Bregenz végképp nem tud mást csinálni, mint eddig, hogy teljesen kijön a beállt Dornbirn ellen. Ha ezt megoldják, akkor tudnak...

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 11:12:57

1-2, finom kis meccs lesz ez még.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 11:14:53

Kettő már van az indiain. Még egy a teljes siker.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 11:39:25

Bodrumspor - Boluspor 1. félidő 0,5 over 1,59

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 11:52:07

0-1, ezt be kellett volna vállalni keményebben, mert hiába cirkuláltam, jobb nem volt amit mertem. Pedig sok baromság be is jött volna.

Mandarinusz 2024.03.17. 11:52:27

@tripla1szimpla1szimpla1denyer: vagy a bukik húztak csőbe vagy ezek bundáztak. Jelen stat alapján még fordítos is lehet. A 0:5 is úgy sikerült, hogy a Bergenz emberhátrányban volt

Tábornok Úr 1971 2024.03.17. 11:55:41

Sziasztok.

Beugró tippem: Spanyol 16.15

Villarreal-Valencia gg over odds:2.17

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 12:03:05

@Mandarinusz: Nem csőbehúzás. A Barca ellen állt be védekezni így sok csapat 5-10 éve, mint a Dornbirn az első félidőben és ilyenkor nagyon kellene tudni játszani elől, hátul meg rohadt keményen, szigorúan kezelni a kontrákat. Az első gólnál is két emberen átbukdácsolt, meg átfűzte magát a dorbirni ember. Ilyen nem történhet meg. Ketté kell harapni, szét kell csapni, le kell testelni, meg kell műteni, de nem botladozhatna büntetlenül, pláne olyan lassan.

zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor. 2024.03.17. 12:11:06

@Mandarinusz: Hát ezért volt 1.94 a Bregenz győzelme.
83. perec 1:3

zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor. 2024.03.17. 12:12:07

@Mandarinusz: Egy költői kérdés.
Ezeknek mindenre kiterjed a figyelmük???

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 12:14:22

Kirsehir Bld. Spor - Bursaspor 1,5 over 1,41
Nem enged egy gólt játszani a rendszer, ahogy rámennék kiveszik a félidei egyet több meccsnél is.

zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor. 2024.03.17. 12:16:17

Neroca-Mohamedán
A Neroca utsó, 12 pontra a még bentmaradó helytől, a Mohamedán első, 11 ponttal vezet a második helyezet előt.
Na vajon mi a motiváció?

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 12:16:53

Az első gyors volt. Lehet, hogy szabi volt, mert egyet nem engedett, de a 1,5 over mehetett.

zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor. 2024.03.17. 12:17:41

Bocsánat, csak 9 ponty az előnye jelen állásnál.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 12:29:38

Főtipp: Korona Kielce - Pogon 1. félidő 0,5 over 1,37
Mingyá' indulgat.

Mandarinusz 2024.03.17. 12:35:26

@zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor.: Amire fogadni lehet benne van a kezük.
@tripla1szimpla1szimpla1denyer:Én csak stat alapján figyeltem a meccset. Ebéd közben jött azt értesítés 1:3 gyors ki is kapcsoltam. El kell engedni. Majd a következő..

Mandarinusz 2024.03.17. 12:40:00

@zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor.: Ja Nerocat behúztam ggV-re. Itt meg 1,28 volt a 2,5 over azt eddig semmi.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 12:50:17

Na kezdődik a vasárnapi műsor, vissza is vették.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 13:10:55

Kirsehir - Bursa 1-1. A Kirsehirt komálom nagyon, nem kell rajta agyalni, sok a gól a meccseiken és akárhol, akármikor betalálnak ők is. Ha nem ők vezetnek, akkor nagyon valószínű, hogy ők is betalálnak. Mindegy, hogy 0-1 van vagy 0-2.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 13:19:14

Jelgava - Tukums 1. félidő 0,5 over 1,96 Lett

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 13:22:04

Macron-nak teljesen elmentek otthonról, vagy még be se költöztek... Kívánnék nekik egy megelőző csapást, ha a NATO tervekben nem mi lennénk a felvonulási terep, meg Szlovákia...

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 13:32:17

Fatih Karagumruk - Fomget 3,5 over 1,53 Török női

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 14:06:32

Főtipp: Solin - Vukovar 1,5 over 1,41 Horvát 2.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 14:37:22

1-1, ez olyan nehezen jött, hogy rá is pihenek.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 15:12:57

Salford City - Morecambe 1. félidő 0,5 over 1,42
Southampton - Reading női 2 over 1,71

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 15:17:00

Salford egyből, ez náluk hagyomány. Minden más bizonytalan.Innen a brahista tipp 2,5 vagy 3,5 under. Legtöbbször ez szokott történni.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 15:19:32

Másik is 1-0. Jó, azért ezek sportszerűtlen tippek voltak. Nem ajándék, hanem életjáradék kategória.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 15:27:51

2-0, lesz vagy 5-1 a végén, ha nem több.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 15:37:46

Főtipp: Jokerit - Kokkolan Hermes 4,5 over 1,34 Hoki 16:00

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 16:05:34

CSZKA Szófia - Botev Plovdiv 1. félidő 0,5 over 1,33
Brinje Grosuplje - PSC Tolmin 1,5 over 1,26
Megint tétemelésre szánnám, de mindig elmentek elsőre, pedig ezeket bármihez hozzá lehet tenni.

Tippjáték:
Errani nyer 1,70. Igen jól kezdte a szezont, ezt a meccset szerintem hoznia kell.

oldrider 2024.03.17. 16:49:51

Helló! 46 komment! Már megörültem.

oldrider 2024.03.17. 16:56:46

@ThunderDan: Alcarazt én is tettem, nem értettem miért írták le. Amikor olvastam a kommentedet már fogadtam rá, de az megerősített, utólag is köszönöm! Bízok Erraniban is!

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 17:20:27

@oldrider: Pótolom az elmaradást. Namost vonták vissza a negyedik gólt a Jokerit meccsen. Vagy tíz napja volt egy rekordsorozatom, négy meccs, öt visszavont gól, abból kettő hoki és mindenhol volt még idő, de sehol nem jött helyette másik. Na az oda....ott.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 17:27:42

@Mandarinusz: Zöldüljön. Aki nem játszik ilyet, annak nem is fog bejönni ilyen. Bár ettől talán egyszerűbb tényleg két huszas feletti szorzóval kooperálni. Igaz, sokan írják, hogy gyakran nem is tudják megjátszani.

zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor. 2024.03.17. 17:38:42

@Mandarinusz: Figyelemmel fogom követni, és szurkolok hogy legalább 7 találatod legyen minyimum:))

zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor. 2024.03.17. 17:39:47

@tripla1szimpla1szimpla1denyer: @Mandarinusz: Amelyik kimenetel benne van a kínálatban, az bé is gyöhet............nagy mázlival.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 17:51:23

@zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor.: A kínálatok népszerűbb része viszont terelgeti a fogadókat, mint pulikutya a jószágot. Rengeteg meccs van, ahol 2,5 és 3,5 overt lehet játszani, 1,5 overt még félidő végefelé sem néha, aztán a legtöbb esetben egy gagyi második gólért is vért izzadva lehet izgulni, hogy végül valami latinó csávó kihagyja a 95. percben megítélt tizit. Pedig undert legalább annyit kellene játszani, mint overt.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 18:11:34

Nem lesz öt gól. Az első harmadban öt perc alatt lerendezték a lényeget, kilehetett volna venni. Akkor 8 gólra tették a meccset.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 18:18:24

3-2, újabb jó főtipp. Kilencedik vagy tizedik, nem tudom.

Valenciafan 2024.03.17. 18:24:25

Üdv!
Beugró tippem:
82551 01 PSV - Twente Igen és több, mint 2,5 (Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5) 1,87

Tippjáték állása holnap frissül!

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 18:24:41

Ötöt néztem ki közben, abból három 18:30-as.
Arzignano - Trento és Cercle Bruges - Molenbeek félidei gólok. Megpróbálom az előbbit kettővel, a Bruges-t csak eggyel. Gagyi téttel. Pedig főtipp szaguk van egy-egy gólra.

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 18:40:20

Főtipp: Arzignano - Trento 1. félidő 0,5 over 1,78

Mandarinusz 2024.03.17. 19:17:16

@zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor.: Döntetlenek mennek a levesbe.
Külön ment a Dortmund Hgg még az miatt is izgulhatok hogy húzzák ki

tripla1szimpla1szimpla1denyer 2024.03.17. 19:22:27

Ez is eljött. Bukott a főtipp. De lesz gól, talán kettő is.
Főtipp: Brantford Bulldogs - Mississauga Steelheads 1. gól Brantford Bulldogs 1,83 OHL hoki