A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

ThunderDan 2024.02.10. 10:40:04

Sziasztok!
Tippjáték: Siegemund nyer Collins ellen 2,67.

További meglátás: a Gironára még mindig meglepően magas a szorzó, valamit lehetne ott keresgélni. Kétesély? Legalább 2 vendéggól? Az Osasuna is hasonló picit, figyelembe véve, hogy a Sociedadnak jön a BL is.

oldrider 2024.02.10. 10:47:55

Sziasztok! Ha lenne igazság, már nyertem volna, hisz az ausztrálon mindkét csapat rúgott gólt és a + 2,5 is teljesült. Félidei eredmény 0:3, de az egyik gólt a másik csapat rúgta. Arról, hogy nekik szimpatikusabb a saját kapujuk én nem tehetek.

Mandarinusz 2024.02.10. 14:40:15

@ThunderDan: Nem egyszerű meccs a Girona.
Statisztikailag egyenlők az esélyek. Viszont az oddszok nem azt mutatják.
Hazai Reál 26 lőtt 7 kapott gól 9győzelem 2D
Vendég Girona 22 lőtt 11 kapott gól 8 győz. 3D
Nálam ez döntetlen.

Sociedad meg nem igazán kapott gólt főleg nem az Osasunatól.
A Sociedad az utóbbi 12 meccsén 4 gólt kapott összesen. Igaz 8 gólt is rúgott 6 mérkőzés 0:0-val végződött.

balla00 2024.02.10. 17:09:11

Hello 04895 V
Real Madrid - Girona
Több, mint 1,5 (Vendégcsapat - Gólszám 1,5)
2,73

Valenciafan 2024.02.10. 17:51:39

Üdv!
Beugró és tippjátékos tipp:
38400 V Washington - Philadelphia Philadelphia (A mérkőzés győztese) 1,53

Azt tudja valaki, hogy az Union-Wolfsburg meccs miért szakadt félbe és lett végül 20+perc hosszabbítás az első félidőben?